Regiobiznes S.C.

Regiobiznes S.C.
Bądź na bieżąco:
Bądź na bieżąco:
Regiobiznes S.C. Regiobiznes S.C. Regiobiznes S.C.

Aktualności 2016

17/11/2016

YOU TUBE – Video w content marketingu

Publikowanie na YouTube to postawienie na content marketing w formie video. Materiały video należą do najbardziej popularnych treści w internecie. Wrzucanie filmów na portal nie oznacza jednak, że zawsze jest to przemyślany video marketing. Co warto więc publikować, by zainteresować klienta?

  • Pokaż produkt – sprzedajesz pralki, chemię domową z Niemiec, ubranka dziecięce, czy może zaproszenia ślubne? Cokolwiek to jest, zaprezentuj swój produkt. Dzięki temu wyjaśnisz odbiorcom, jak działa i do czego służy. Takie video spełnia oczywiście również funkcję promocyjną. Film wyjaśniający umieszczany jest na stronach internetowych po to, żeby internauta mógł zobaczyć działanie produktu, czy usługi “w akcji”.

  • A może czas na poradnik? – kanał na YouTube może wzmacniać sprzedaż dzięki poradnikom. Tego typu forma video często wykorzystywana jest w przypadku firm szkoleniowych.

  • Referencje, czyli pokaż jak inni Cię chwalą – w kwestii zakupów decyzja statystycznego Polaka często bazuje na opinii innych. Standardowe referencje łatwo podważyć, referencje w formie video robią znaczącą różnicę. Pomyśl o tym – może mieć to szczególne znaczenie, jeśli opinie o Twojej firmie w sieci nie są pozytywne.

Kategorie